ПАНАИРНА ПАЛАТА №7

 
Ден 1
Палата 7

09:00ч – 09:45ч – Регистрация

09:45ч – 10:00ч – Откриване

10:00ч10:30ч– Zumba /Гергана Георгиева и Велина Даракчиева/

10:45ч – 11:30ч – Fit Jumping /Ирина Атанасова/

11:50ч – 12:20ч – Kangoo Jumps /Василена Попова-Радичкова – Треньор/

12:30ч – 13:00ч – Kangoo Jumps /Ина Гайдарова, Антоанета Тодорова и Десислава Попова/

13:15ч – 13:45ч – Port De Bras /Ирина Атанасова/

14:00ч – 14:30ч – TapOut /Мая Личева/

14:45ч – 15:15ч – Military Workout – Fighting Fat /Мартин Гергов/

15:25ч – 15:55ч –Zumba Sentao /Велина Спасова/

16:10ч – 16:50ч:

-FreeStyler /Тихомира Гатева/

-Кондиционна тренировка /Костадин Михайлов/

17:05ч – 17:35ч – Tabata /Светлин Спасов/

17:45ч – Kangoo Jumps състезание за участници

18:30ч – Закриване и снимки

Pole Dance – от 10:30ч до 16:30ч

ЗОНА С ПЛАТЕН ДОСТЪП!

Ден 2
Палата 7

09:30ч – 10:00ч – Регистрация

10:00ч – Откриване

10:15ч – 10:45ч – Kangoo Jumps /Marcin Witek – презентър/

11:00ч – 11:30ч – Kangoo Jumps /Ирина Атанасова и Нина Трендафилова/

11:45ч – 12:20ч – Fit Jumping  /Марин Станчев/

12:30ч – 13:00ч – Пилатес /Цанислава Георгиева/

13:10ч – 13:40ч – Zumba Strong /Гергана Георгиева/

14:00ч – 14:30ч:

-Combat /Цанислава Герогиева/

-Кондиционна тренировка /Костадин Михайлов/

14:40ч – 15:05ч – Port De Bras /Ирина Атанасова/

15:15ч – 15:45ч –Piloxing /Мая Гайдарова/

15:55ч – 16:30ч – Zumba /Гергана Георгиева, Велина Даракчиева и тийм/

16:45ч – 17:40ч – Kangoo Jumps хореографско състезание

17:45ч – Закриване и снимки

Pole Dance – от 10:30ч до 16:30ч

ЗОНА С ПЛАТЕН ДОСТЪП!

Семинари

АКТИВНОСТИ ВЪНШНА ПЛОЩ

 
Ден 1

Начален час на активностите – 10:30ч

 

Синя зона  „KIDS“ /за деца/

Fit Jumping /тренировка на батути /

Zumba Kids

Гимнастика и стречинг

Латино танци

Народни танци

 

Зелена зона “MIND & BODY – открити тренировки за деца и възрастни

Йога

Пилатес

Стречинг

Тай Чи

Шах

Фехтовка

 

Бяла зона „БОЙНИ ИЗКУСТВА“ –  открити тренировки за деца и възрастни

Савате – Френско бойно изкуство

Киокушин 

Винг Чун Самоотбрана

Таекуон-до

Кикбокс

Тайбокс

Айкидо

Да Дао

 

Червена зона “DANCE & ACTION /за възрастни/

Кубинска салса

Латино танци

Народни танци

Табата

Belly Dance

Sling Dance

 

„ТЕРЕС“

Зоната е предназначена за открити групови занимания за деца и възрастни, на спортен клуб „ТЕРЕС“. Конкретната програма, по часове, можете да видите на мястото на събитието, на 12-ти и 13-ти май.

Кикбокс, бокс, кардио кикбокс, тае-бо, бокс за жени, табата, функционални тренировки и други. 

 

FUN” /за деца/

Тази зона е предназначена за щафети, игри и други активности за деца! Ще бъдат на 12-ти и 13-ти май, от 10:30ч до 15:00ч/. 

„ФУТБОЛЕН ТУРНИР“

Това е зона за футбол за деца! (Частичен платен достъп за някои отбори и турнири)

Ден 2

Начален час на активностите – 10:30ч

 

Синя зона  „KIDS“ /за деца/

Fit Jumping /тренировка на батути /

Zumba Kids

Гимнастика и стречинг

Латино танци

Народни танци

 

Зелена зона “MIND & BODY – открити тренировки за деца и възрастни

Йога

Пилатес

Стречинг

Тай Чи

Шах

Фехтовка

 

Бяла зона „БОЙНИ ИЗКУСТВА“ –  открити тренировки за деца и възрастни

Савате – Френско бойно изкуство

Киокушин 

Винг Чун Самоотбрана

Таекуон-до

Кикбокс

Тайбокс

Айкидо

Да Дао

 

Червена зона “DANCE & ACTION /за възрастни/

Кубинска салса

Латино танци

Народни танци

Табата

Belly Dance

Sling Dance

 

„ТЕРЕС“

Зоната е предназначена за открити групови занимания за деца и възрастни, на спортен клуб „ТЕРЕС“. Конкретната програма, по часове, можете да видите на мястото на събитието, на 12-ти и 13-ти май.

Кикбокс, бокс, кардио кикбокс, тае-бо, бокс за жени, табата, функционални тренировки и други. 

 

FUN” /за деца/

Тази зона е предназначена за щафети, игри и други активности за деца! Ще бъдат на 12-ти и 13-ти май, от 10:30ч до 15:00ч/. 

„ФУТБОЛЕН ТУРНИР“

Това е зона за футбол за деца! (Частичен платен достъп за някои отбори и турнири)

Включи се в FJFestival 2018

 
Регистрирай се Научи повече